Kvalitní nábytek za super ceny

bezpečná zrcadla kovaný rámy

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

Jednoduchost

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Kdykoliv k dispozici

Stačí najít, párkrát kliknout a vysněný nábytek je na cestě k Vám.

Paletové nástavné rámy, příslušenství pro palety online ...

Paletové nástavné rámy: chytré balicí systémy. Palety jsou neodmyslitelnou součástí přepravy i skladu.Se správnými zvedacími přístroji můžete na paletách přepravovat těžké, velké nebo neskladné zboží. Dokonalé přepravní symbiózy dosáhnete s paletovým

DXRacer kancelářská židle -

- univerzální gumová kolečka - pevná, odolná, bezpečná a ticha. Pro zvýšení pohodlí jsou k židli DXRACER dodávány polštářky s logem DXRACER. Jeden na oporu hlavy nebo krční páteře a druhý na oporu páteře v bederní oblasti.

Jídelní židle TORRIG přírodní/hnědá | JYSK

Při nákupu online na si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží: Klikni a vyzvedni – Zdarma. S Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na některé z našich prodejen.

Můj Dům | Bezpečný dům v praxi

Nejmenší překážku pro ně představují starší typy plastových oken, které mají profily tvořeny pouze slabým plastem – ten lze hrubou silou zásadně poškodit. Bezpečná plastová okna proto musí obsahovat integrované železné výztuhy. Ale to jsou jen rámy.

Ploché sklo -

Výroba izolačního skla pro okenní rámy, dveře, výlohy, opláštění budov, střech apod., výroba izolačního skla se sníženou tepelnou propustností k-Wert 1,1, výroba protihlukového, bezpečnostního skla, skla se zvýšenou požární odolností a ochranou proti

Čisticí prostředky - Na okna a sklo -

Aktuální nabídka zboží v oddělení obchodu Čisticí prostředky - Na okna a sklo

Středobod bytu se jmenuje postel |

Rámy z materiálů, na které si jen vzpomenete Na trhu jsou rámy z nejrůznějších materiálů od klasického dřeva všech barev přes lamino, kov nebo celočalouněné provedení. Nespokojíme-li se s tímto výběrem, může nám posloužit i kombinace více materiálů.

Vakuové pytle SUNE 3 ks | JYSK

Při nákupu online na si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží: Klikni a vyzvedni – Zdarma. S Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na některé z našich prodejen.

ida nábytek

rozkládací pohovka IDA - ložnice, postele lůžka, nábytek do . taburety Dětské a studentské stěny Rohové lavice a sestavy Židle a jídelní sety Kuchyňské stoly Smrkový nábytek - masiv Borovicový nábytek Dubový.

zrcadlo s ornamentem egypt 3 nábytek koupelny

Zrcadlo s bílým ornamentem - motiv Meandr. Zrcadlo je standardně určeno pro zavěšení (na zadní straně jsou 2 kovové závěsy). Lze dodat i