Kvalitní nábytek za super ceny

červená židle restaurace praha

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

Jednoduchost

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Kdykoliv k dispozici

Stačí najít, párkrát kliknout a vysněný nábytek je na cestě k Vám.

Restaurace U Viléma

Jsme plzeňská restaurace na rozhraní Bubenče a Dejvic, kousek od metra Hradčanská. Nabízíme výbornou tradiční českou kuchyni a pečlivě ošetřenou Plzeň. Přijďte posedět na příjemnou zahrádku, v chladném počasí Vás rádi uvítáme v útulných prostorách uv

Zidle - bazar -

stoly ažidle do jídelny, restaurace - TOP - [16.10. 2019] prodám set židlí a stopů vhodných do jídelen restaurací či jiných provozů, jedná se o velmi kvalitní profi vybavení od německého výrobce počty: 18ks stolů, a cca. 80ks židlí cena netto.

Štěrba | plzeňská restaurace

Jsmečeská restaurace, zaměřená na tradiční a moderní českou kuchyni. Naše menu se neustále mění, a to proto, abyste si vždy pochutnali na pokrmech z čerstvých sezónnich surovin. Na jejich kvalitu a složení dohlíží mladá talentovaná šéfkuchařka Klára

Restaurace U Mecenáše v Praze, Malá Strana

Restaurace U Mecenáše v Praze, Malá Strana. Vaše oblíbená restaurace napříč staletími. Rodinná restaurace U Mecenáše je jednou z nejstarších v Praze, situovaná ve výjimečné lokalitě Malostranského náměstí s výhledem na Pražský hrad a Kostel sv.

židle Specto - Židle pro restaurace a kavárny | Ateliér Dako

Moderní plastová židle SPECTO je vyrobena z polypropylenu se sklolaminátovou výstuhou. vyrábí se v těchto barvách: bílá, černá, antracitová, oranžová, červená a zelená. Židle SPECTO je lehká a stohovatelná.

RESTAURACEČERVENÁ SEDMA, PRAHA 1

RESTAURACEČERVENÁ SEDMA, PRAHA 1. Vážení zákazníci, Vítáme Vás na webových stránkách naší restaurace. Nabízíme Vám speciality české i mezinárodní kuchyně v romantickém prostředí staré Kampy s vyhlídkou na Karlův most.

Vítáme Vás na stránkách pražského Hotelu U Červené židle

Vítáme Vás na stránkách pražského Hotelu U Červené židle. Historický dům z 15. století "U červené židle" nabízí ubytování v prostorách, které byly nově zrekonstruovány se zachováním starobylého rázu a malebné, romantické atmosféry staré Prahy.

ASKO - NÁBYTEK | postele, židle, stoly, komody, skříně a ...

Zpracovatelem těchto údajů je ASKO - NÁBYTEK, spol. s r.o., se sídlem Nákupní 444/6, Praha 10 - Štěrboholy, IČ: 41193946, dále jen “Správce”. Údaje (e-mail) budou Správcem uchovávány po dobu 5 let, přičemž souhlas lze kdykoliv odvolat prohlášením zas

Repre restaurant

Restaurace se nachází v centru Prahy ve sklepních prostorách blízko ulice na Příkopech. Svou stylizací navozuje atmosféru ve stylu Retro 50.-60. let. Kapacita restaurace je 115 míst, z toho salónek, který je oddělený, pojme až 20 lidí.

Kulaťák

Jiskřivá červená barva, aroma ostružin, citrusů, čerstvýhc bobulí a švestkové marmelády.Víno se středním až plným tělem a příjemným závěrem. Primitivo De Falco, Bocca Verita, suché,