Kvalitní nábytek za super ceny

chladicí stoly

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

Jednoduchost

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Kdykoliv k dispozici

Stačí najít, párkrát kliknout a vysněný nábytek je na cestě k Vám.

Chladicí stoly - Tip Top chlazení

Chladicí stoly s velkou variabilitou. Můžete vybírat podle potřeby s horní deskou či bez horní desky, s dvířky nebo zásuvkami.

Produkty - DMGASTRO s.r.o. -

Hledáte gastro vybavení pro svou restauraci či velkokuchyni? Jsme jedničkou v prodeji gastro zařízení. Objevte možnosti špičkové gastrotechniky.

Chladící stoly - Dogastro

Chladící stoly, Dogastro. RT S Deska s dřezem pro chladící stůl RT S Deska s dřezem pro chladící stůl

Mrazící stoly - Gastrodiskont

Mrazící stoly, Gastrodiskont. Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Chladící a mrazící stoly | Frigomat

O nás. Dopřejte svým zákazníkům zmrzlinu té nejvyšší jakosti! Italské zmrzlinové stroje Frigomat jsou díky čtyřicetileté tradici a bohatým zkušenostem špičkou v oboru cukrářské techniky.

chladicí stoly gastro -

Nerezové mrazící stoly ; Chladicí zařízení Úvod » Gastro vybavení » Nerezové chladící stoly. Gastro vybavení / Nerezové chladící stoly. Chladící a mrazící stoly :: GASTRO ŽE-HO SERVIS /products/chladici-stul-nerez-160767/ Chladící a mrazící stoly; Ga

Chladicí pracovní stoly - TCBohemia

Prohlédněte si naši nabídku produtů Chladicí pracovní stoly Již více jak 20 let zkušeností ve výrobě, servisu i distribuci. Objednávky on-line na naš

chladici stoly 200x80 -

Dobrý den nabízím k prodeji plnoautomatický stroj na instantní suroviny od výrobce BIANCHI - Pegaso se zásobníkem na 300 kelímků. Poskytuje až 13 druhů nápojů v kombinaci se dvěma předvolbami.

Nerezové chladící stoly -

Chladící stoly jsou určeny ke krátkodobému uchovávání potravin a nápojů v rozsahu teplot +2°C až +6°C v prostředí s teplotou +16°C až +32°C při relativní vlhkosti okolního vzduchu do 60%. Naše chladící stoly jsou vyrobeny moderní technologií v nerezo

Chladící stoly | CESK

Chladící stoly. Produkty. Stůl chladicí dvoudveřový SCH 2D. Kód produktu: 2900129. Na dotaz. 61 977 Kč ...